Bestuur 


Het secretariaat van de NPV afdeling Bommelerwaard ligt bij:

Ada van Bruchem-van de Scheur

Molenstraat 17, 5314 BX Bruchem

 

Hieronder vindt u de contactgegevens van het bestuur. 


Bestuur

Dr. Peter Dogterom

Dr. Peter Dogterom

Voorzitter

Email: voorzitter@npvbommelerwaard.nl

Dr. Ada van Bruchem-van de Scheur

Dr. Ada van Bruchem-van de Scheur

Secretaris

Email: secretaris@npvbommelerwaard.nl

Meta Groeneveld-Vernooij

Meta Groeneveld-Vernooij

Penningmeester

Email: penningmeester@npvbommelerwaard.nl

Gerrit Bouman

Gerrit Bouman

Verenigingszaken

Email: verenigingszaken@npvbommelerwaard.nl

Petra van Wijk-Vos

Petra van Wijk-Vos

Thuishulp

Email: thuishulp@npvbommelerwaard.nl

Drs. Amerens van Kuilenburg-Struijk

Drs. Amerens van Kuilenburg-Struijk

PR & Voorlichting

E-mail: voorlichting@npvbommelerwaard.nl

Mieke Erlings-Groenenboom

Mieke Erlings-Groenenboom

Algemeen lid

Email: algemeenlid@npvbommelerwaard.nl