Contactpersonen 

Wanneer u of één van uw naasten vrijwillige thuishulp nodig heeft, kunt u contact opnemen met één van onze contactpersonen.


Contactpersonen Vrijwillige Thuishulp

Nel van Helden

Nel van Helden

Contactpersoon Vrijwillige Thuishulp - Aalst

Telefoon 0418-671856

Email aalst@npvbommelerwaard.nl

Ella Berkhout

Ella Berkhout

Contactpersoon Vrijwillige Thuishulp - Brakel

Telefoon 0418-641239

Email brakel@npvbommelerwaard.nl

Corine Rademaker

Corine Rademaker

Contactpersoon Vrijwillige Thuishulp - Bruchem, Kerkwijk & Delwijnen

Telefoon 0418-642081

Email bruchem@npvbommelerwaard.nl

Andrea van de Werken

Andrea van de Werken

Contactpersoon Vrijwillige Thuishulp - Gameren en Zaltbommel

Telefoon 06-22237123

Email gameren@npvbommelerwaard.nl

Ina Quik

Ina Quik

Contactpersoon Vrijwillige Thuishulp - Hedel, Ammerzoden & Kerkdriel

Telefoon 073-5993442

Email hedel@npvbommelerwaard.nl

Harmke van Ooijen

Harmke van Ooijen

Contactpersoon Vrijwillige Thuishulp - Nederhemert, Well & Wellseind

Telefoon 0418-551770

Email nederhemert@npvbommelerwaard.nl

Vacant

Vacant

Contactpersoon Vrijwillige Thuishulp - Poederoijen

Telefoon 06-12251489

Email poederoijen@npvbommelerwaard.nl

Vacature Portefeuille wordt tijdelijk waargenomen door de coördinator Liesbeth Boere.

Vacant

Vacant

Contactpersoon Vrijwillige Thuishulp - Zuilichem & Nieuwaal

Telefoon 0418-671856

Email zuilichem@npvbommelerwaard.nl

Vacature Portefeuille wordt tijdelijk waargenomen door Nel van Helden, de contactpersoon van Aalst.

Contactpersoon worden... iets voor u?

Zoals u kunt zien zijn er vacatures voor Poederoijen en Zuilichem & Nieuwaal. Daarnaast zijn de portefeuilles Ammerzoden & Well en Kerkdriel en omgeving opgenomen bij andere portefeuilles. We hopen echter ook daarvoor mensen te vinden die zich als contactpersoon in willen zetten. Op termijn zijn wij ook op zoek naar een contactpersoon voor Aalst om die portefeuille over te kunnen dragen. 
Lees hieronder wat meer over de functie van contactpersoon en neem gerust contact op met Liesbeth Boere voor meer informatie.